Ревізор відпочиває: В торгових точках громади пройшов "рейд"

Представники Долинськоі сільради, Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькому районі, та Запорізької РДА провели комплексне обстеження по торговим точкам, які знаходяться на території Долинської ОТГ.

13:20 14.07.2017

Дощ, вогонь та нечиста сила: як громада Івана Купала відсвяткувала

6 липня на березі Дніпра біля с.Розумівка відбулося театралізоване свято «Ой на  Івана, ой на Купала», яке підготували працівники Розумівського БК та Нижньохортицького клубу та бібліотеки. Це народне свято, присвячене літньому сонцестоянню та буянню природи, зібрало сотні місцевих жителів та гостей села.

08:12 12.07.2017

Запрошення на святкування Івана Купала

КЗ «Центр культури та дозвілля» Долинської сільської ради запрошує на святкування Івана Купала, яке відбудеться 6 липня 2017 на березі Дніпра біля с.Розумівка.

14:39 05.07.2017

Вибори - 2017: В Долинській ОТГ вибирають старосту. Фотофакт

Сьогодні, 2 липня, в Долинській ОТГ проходять вибори старости. З мешканців троьх сіл: Розумівки, Нижньої Хортиці та Бабурки, до виборчого бюлетеня потрапила тільки одна людина, хоча напередодні виборчої кампанії, претенденів в старости було майже десять.

11:45 02.07.2017

Фоторепортаж: Як в Долинській громаді День Конституції відзначали

28 червня 1996 року відбулася справді визначна історична подія для українського народу – прийняття Конституції незалежної української держави. Цей головний закон України має надзвичайно важливе значення для розбудови нашої держави, для демократизації суспільства, закріплення та розширення прав людини і громадянина. Тому з  нагоди відзначеня 21 – річниці Конституції України в закладах культури Долинської сільської ради відбулися урочисті заходи: концертні та розважальні програми, інформаційні  години  та години спілкування.

08:41 30.06.2017

Чудова субота: бал випускників в Розумівці та чергова перемога «Дніпра». Фоторепортаж

В суботу, 24 червня, громада святкувала зразу два свята: чудова сімка випускників Розумівської ЗОШ сказала "бувай" своєму навчальному закладу, а місцева команда «Дніпро» виборола чергову перемогу в футбольному турнірі, але все по черзі.

17:31 25.06.2017