Рішення про об'єднання

ДОЛИНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ЗАПОРІЗЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

• шоста позачергова   сесія сьомого скликання –

від 24 травня 2016 року                              № 1

с.Долинське

Про добровільне об’єднання територіальних громад

Відповідно до статей 2, 4, 6, 7 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» , Долинська сільська рада вирішила:

1.Об’єднатися з територіальними громадами сіл Долинське, Нове Запоріжжя, Новослобідка, Хортиця , Бабурка, селищ Високогірне, Канцерівка , Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області, сіл Розумівка, Нижня Хортиця, Розумівської сільської ради Запорізького району Запорізької області в Долинську сільську територіальну громаду (об’єднану) Запорізького району Запорізької області з центром у селі Долинське.

2. Повноваження Долинського ,  Розумівського голови припинити з моменту набуття повноважень новообраними органами місцевого самоврядування, головою територіальної громади, утвореної внаслідок добровільного об’єднання.

3.Правонаступником активів і пасивів (зобов’язань) Долинської ,  Розумівської ради визначити Долинську сільську раду  , утворену внаслідок добровільного об’єднання.

4. Затвердити план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад в Долинську сільську територіальну громаду (об’єднану) Запорізького району Запорізької області ( додаток 1 ) .

Сільський голова                                                                                                                      Б.М.Федчук