Конкурс на заміщення вакантних посад

Долинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

1.Начальника адміністративно-господарського відділу;

2.  Головного спеціаліста відділу кадрового та правового забезпечення

Основні вимоги: громадянство України, фахова освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Необхідні документи:

*заява про участь в конкурсі;

*заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками);

*дві фотокартки 4х6;

*копії документів про освіту;

*декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо до себе та членів сім’ї за 2016 рік, в електронному вигляді;

*копія паспорта громадянина України;

*медична довідка про стан здоров’я;

*копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

*письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою: 70420, с.Долинське, вул.Центральна, 37

Телефон: 287-54-31

*********************************************************************************************************************************************************

Комунальному закладу "Центр культури та дозвілля" потрібні:

1. Завідувач Новослобідської бібліотеки

2. Завідувач Долинського сільського клубу

3. Завідувач Бабурського сільського клубу

4.Фахівці з хореографії

Основні вимоги: вища професійна/середня професійна освіта, стаж роботи за профілем не менше 1 року. Вільно володіти українською мовою, вміти користуватися комп’ютерною технікою, знати основи ведення профільного діловодства. Мати організаторські здібності.

Звертатися за адресою: 70420, Запорізька область, Запорізький район, с.Долинське, вул..Шкільна, 5а.

Тел./факс: 287-54-31,

E-mail:  kz_kultura@ukr.net