Регуляторна діяльність

Рішення від 30 листопада 2017 року № 21 "Про  затвердження Плану діяльності Долинської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

План діяльності Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік

План-графік з відстеження результативності регуляторних актів прийнятих Долинською сільською радою Запорізького району Запорізької області на 2018 рік

Звіт про здійснення державної регуляторної політики виконавчими органами Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області у 2017 році