Проекти рішень 18 позачергової сесії

Про встановлення фактичного місця розташування Обслуговуючого кооперативу «Садово – городницький обслуговуючий кооператив «Сталь- 5»

Про найменування нової назви вулиці в складі садівничого товариства «Алюмінщик-2»

Про найменування нової назви вулиці в складі садівничого товариства «Солов’їна діброва»

Про встановлення фактичного місця розташування садівничого товариства « Солов’їна діброва»

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність  до чинного законодавства та виправлення помилки, допущеної при його видачі

Про надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність  для індивідуального садівництва гр. Варову П.С.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд гр. Дешко Д.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування за територіальною громадою в особі Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області для  будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування вул. Центральна, 37, с. Долинське, Запорізького району, Запорізької області

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд гр. Бабію С.Ю.

Про затвердження  технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд у спільну часткову власність гр. Едер Т.Д. та Штефко В.Д.

Про приведення державного акта на право приватної власності на землю у відповідність  до  чинного законодавства та виправлення помилки, допущеної при його видачі

Про  підписання акту узгодження меж земельної ділянки з суміжними землевласниками та землекористувачами  гр. Отрішко М.М. та гр.Копил Л.М.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд гр. Рисак  Л.М.

Про підписання акту узгодження меж земельної ділянки з суміжними землевласниками та землекористувачами  гр. Сергєєвцеву  О.П.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд гр. Соколенко В.О.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування за територіальною громадою в особі Долинської сільської ради Запорізького району Запорізької області для обслуговування будівлі фельдшерсько-акушерського пункту та господарських будівель та споруд вул. Щаслива, 35, с. Нове Запоріжжя, Запорізького району, Запорізької області

Про затвердження розпоряджень сільського голови з фінансової та основної діяльності щодо фінансових питань, виданих у міжсесійний період

Про затвердження рішення

Про внесення змін до штатного розпису

Про надання  службового житла

Про затвердження «Порядок  надання службових житлових приміщень медичним працівникам »

Про внесення змін до Програми соціально – економічного та культурного розвитку Долинської сільської ради на 2017- 2020 роки

Про внесення змін до рішення сесії Долинської сільської ради від 21.12.2017р. №1 «Про бюджет об’єднаної територіальної громади Долинської сільської ради на 2018 рік» зі змінами і доповненнями

Про надання відпустки сільському голові

ПРОГРАМА «Цукровий та нецукровий діабет на 2018 - 2020 роки»

Про внесення змін до Програми «Цукровий та нецукровий діабет  на 2018-2020 роки»

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і споруд гр. Цвятковій Т. В.

Про скасування рішення тридцять сьомої сесії шостого скликання № 6 від 26 березня 2015 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо  встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)» гр. Чубарь І.П.

Про надання матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових проблем

Про Програму впровадження  системи відеоспостереження на території Долинської сільської ради на 2018-2022 рік