Вітаємо з Днем народження!

14  серпня свій День народження відзначив заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого органу - Шаповалов Тимофій Миколайович!

13:54 25.08.2021

Вічна пам'ять Герою України!

З нагоди 30- ї річниці незалежності України сільський голова Богдан Федчук, заступник голови Галина  Данільчак, староста Розумівського старостинського округу Наталія Богоутдинова та працівники культури відвідали могилу загиблого учасника антитерористичної операції Дьячкова Юрія. На могилі загиблого урочисто підняли Державний Прапор України та поклали квіти захиснику за незалежність України. Вічна пам'ять Герою України.

18:16 21.08.2021

Допомога від обласного депутата Передерія О. Г.

Депутат Запорізької обласної ради Передерій Олександр Григорович  передав портфелі та канцелярські приладдя для учнів незахищених категорій , які вперше йдуть до школи.Висловлюємо слова вдячності Олександру Григоровичу за допомогу  яку він постійно надає жителям нашої громади.Бажаємо міцного здоров'я, миру і благополуччя.

17:50 21.08.2021

Зустріч приватних підприємців.

20.08.2021 року о 10:00 в приміщенні Долинської сільської ради  відбувся діалог за участю голови сільської ради -Богдана Федчука, заступника сільського голови  з гуманітарних питань - Галини Данільчак, секретаря сільської ради - Світлани Рибак, представників Держпраці, Пенсійного фонду України, Податкової сліжби та Центру зайнятості.

15:41 20.08.2021