Послуги для автоперевезень на Гіді

Плануєте здійснювати автоперевезення в Україні чи за кордоном? Гід із державних послуг, як отримати ці послуги та що для цього потрібно.  Підготували добірку послуг із перевезення на Гіді з державних послуг:

14:46 23.11.2021

Вітаємо з Днем народження!

20.11.2021року святкувала День народження головний спеціаліст служби у справах дітей- Вознюк Ірина Миколаївна. Нехай збудуться всі мрії! Нехай голова паморочиться тільки від щастя і все у Вас складається вдало і гармонійно!

08:21 23.11.2021

Про співпрацю з австрійськими партнерами

Австрійський Агрокультурний Кластер (ААК) об'єднує австрійські асоціації тваринників, виробників агро та харчових технологій, а також університети та прикладні ВУЗи у експортний кластер. Надає комплексні рішення для сталого виробництва молока і м'яса з використанням австрійських племінних тварин,а також іноваційних та цифрових технологій.

11:42 17.11.2021