Долучайся в бригаду "Червона Калина"  до Гвардії наступу

Гвардійці бригади «Червона Калина» проходять інтенсивну підготовку по штурму та зачистці будівель. Готуємося остаточно вигнати окупантів зі своєї території, і готуємося ретельно.     Долучайся в бригаду "Червона Калина"  до Гвардії наступу.    Заповнюй анкету кандидата на сайті storm.mvs.gov.ua або в ЦНАПІ найближчого міста.

13:24 03.03.2023

Вітаємо з Днем народження!

1 БЕРЕЗНЯ СВІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВІДЗНАЧАВ ДИРЕКТОР КП "ДОЛИНСЬКЕ КГП" ГРИНЬ ІВАН ОЛЕКСАНДРОВИЧ!

13:07 03.03.2023

"АЗОВ" ПРОДОВЖУЄ ТРИМАТИ РУБЕЖІ НА ПІВДЕННОМУ НАПРЯМКУ

«Азов» продовжує тримати рубежі на південному напрямку Паралельно з цим готується до звільнення українських територій. Наступ — саме те, на чому зараз концентруються усі сили та ресурси. Набір рекрутів, підготовка добровольців, нарощення озброєння та техніки — «Азов» працює цілодобово не тільки на фронті, але і в тилу. Приєднуйся до Гвардії наступу. Заповнюй анкету вже зараз на сайті storm.mvs.gov.ua. Інший варіант – звертайся до одного з Центрів надання адмінпослуг в обласному центрі: 🔹Вознесенівський (Центральний) Центр надання адміністративних послуг м. Запоріжжя – бульвар Центральний, 27 🔹Територіальний підрозділ Центру надання адміністративних послуг м. Запоріжжя по Хортицькому району – вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1. 🇺🇦 Сайт ЗОВА 🇺🇦 |  Facebook ЗОВА  🇺🇦 | YouTube ЗОВА Фото: Костянтина і Влади Ліберових.

12:39 28.02.2023