Новини освіти: Відбулося засідання міжшкільних предметних комісій

Дата: 05.01.2018 16:23

4 січня, на базі Розумівської школи, відбулося засідання міжшкільних предметних комісій за участю вчителів та вихователів закладів освіти громади.

Методична робота в закладах освіти Долинської громади - це цілісна, заснована на досягненнях перспективного педагогічного досвіду і на конкретному аналізі освітнього процесу система дій і заходів, спрямованих на всебічне підвищення кваліфікації та професійної майстерності учителя, на розвиток і підвищення творчого потенціалу колективу, колективу в цілому, а зрештою - на удосконалення освітнього процесу, досягнення оптимального рівня освіти, виховання і розвитку підростаючого покоління.

Педагоги використовували такі форми роботи як: дидактична гра, майстер-клас, колективна робота.

Дякуємо  адміністрації та педагогічному колективу Розумівської школи за гостинність та позитивно-створену атмосферу.

Автор: Відділ освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради