Запорізькі журналісти зацікавились Долинською ОТГ

26 липня, в рамках прес-туру «Практика функціонування органів місцевого самоврядувння Долинської сільської ОТГ» представники запорізьких мас-медіа та запорізького регіонального відділення Асоціації міст України відвідали Долинську сільську раду.

Реєстрація учасників прес-туру проходила в Долинському сільському клубі. Там же відбулось і знайомство журналістів з головою сільської ради Богданом Федчуком та керівниками структурних підрозділів Долинської сільради: начальником відділу освіти, молоді та спорту Галиною Данільчак та директором КЗ «Центр культури та дозвілля» Ольгою Галушкою. Після бесіди в клубі, учасники туру відправились з ознайомчою екскурсією до місцевих комунальних підприємств, Долинських амбулаторії, церкви та дитячого садка «Мрія», а також до Новослобідського парку.

Згодом, представники мас-медіа та Асоціації міст України зійшлись в думці, що Долинська громада є однією з найкращих територіальних громад Запорізької області.

Де можна прочитати, подивитись та  послухати про Долинську громаду:

* Газети: "Запорізька правда", "Миг", "Верже", "Червоний промінь"

* Телеканали: "Алекс", "8 канал", ТРК "Запоріжжя"

* Радіо: радіо "Запоріжжя"

* Сайт Запорізької обласної асоціації НСЖУ

>>> Перше відео з прес-туру можно подивитись ТУТ і ТУТ