Керівництво Долинської громади прийняло участь в церемонії прийняття Військової присяги

Дата: 07.06.2018 19:08

Голова Долинської сільської ради Богдан Федчук та заступник сільського голови Владислав Коноваленко прийняли участь в церемонії прийняття Військової присяги, яка проходила базі колишнього піонерського табору «Молода гвардія», що в Розумівці.

Понад 100 чоловіків, які не служили в ВСУ, сьогодні, 7 червня, присягнули на вірність народу України (Довідка: 6 червня в Запорізькому районі почались збори військовозобов'язаних - авт.)

На навчальних зборах командно-штабних навчань також були присутні: голова Запорізької РДА Анатолій Васюк, голова Запорізької райради Анатолій Шевчишин та голова Біленьківської сільської ради Світлана Зачепило.

Після офіційної частини, у запрошених була можливість ознайомитися з побутом військовозобов'язаних.

БІЛЬШЕ ФОТО ШУКАЙТЕ ТУТ