В Розумівці відкриють велосезон

Дата: 02.04.2018 10:29

В неділю, 22 квітня в Розумівці буде проведено спортивно-туристичний з’їзд «Відкриття велосезону». Про це, Долинську сільську раду повідомили організатори заходу - Ініціативна група «Клуб велосипедистів міста Запоріжжя «Запорізький велоклуб».

Фото з сайту www.nv.kz

Метою заходу є: популяризація велосипеда як здорового образу життя, а також пропагування екологічно чистого і найбезпечнішого виду транспорту для населення міста Запоріжжя та області, підвищення інформованості учасників та рівня велосипедної культури.

У відкритті велосезону приймуть участь приблизно 250 чоловік, а сам захід планується провести з 12-00 до 17-00.

Також «Запорізький велоклуб» гарантує, що захід буде проведено з дотриманням громадського порядку та протипожежної безпеки.

До речі, що організатори обіцяють учасникам:

*міні-велогонку,

*майстер-класи з вело туризму та обслуговування велосипедів,

*школу каякінгу та водного туризму,

*практики зі спортивного туризму, а також майстер клас із першої долікарської допомоги постраждалим у ДТП.