Пам'яті жертв війни в Україні присвячується...

Дата: 23.06.2017 15:35

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам'ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Тому, до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в України працівники закладів культури Долинської сільської ради провели урочисті заходи: виховні години, конкурси малюнків, книжкові та фото виставки, лекторії, мітинги. Діти і дорослі вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання, після якої відбулося  покладання квітів до Братьких могил в селах Нижня Хортиця, Розумівка, Долинське та Нове Запоріжжя.

*У Новозапорізькій бібліотеці  відбулась виховна година "Україна у полум'ї війни"

*Покладання квітів до Братськї могили в с.Нове Запоріжжя

*У Розумівському БК відбувся  урочистий мітинг "Друга світова війна і доля народу України"

Сьогодні, потерпаючи від кривавої військової агресії на сході країни, ми особливо гостро усвідомлюємо ціну свободи, миру та безпеки. Кращі сини і доньки українського народу знову, зі зброєю в руках, захищають наші кордони, нашу свободу, наш власний демократичний вибір.