Наркоманія - знак біди: Дітей ознайомили з ознаками вживання наркотичних речовин

Дата: 15.03.2018 15:03

Наркоманія – це хвороба, яка виникає в разі систематичного вживання речовин, що включені до списку наркотиків та проявляються психічною і фізичною залежністю від них. Наркоманія – загроза людству. Тому всім слід добре орієнтуватися у ситуації, щоб захиститись і вберегти своє життя. Про це мають знати всі!

Фото з сайту: album.foto.ru

Цими днями у Розумівському БК та бібліотеці проведено тренінгове заняття «Наркоманія – знак біди».

Фото без описуФото без опису

Учасники заходу дізнались про ранні ознаки вживання наркотичних речовин: зміни у поведінці, безпідставне зникнення з дому, пропуски занять, зниженння успішності навчання, втрата цікавості до життя. Агресивність, злобність, замкнутість, зміна кола друзів, брехливість і відчуженість – повинні насторожити кожного та спонукати до запобіжних заходів. Треба застерегти своїх однолітків: наркотики й життя – поняття несумісні. Де є наркотик, там немає життя. Тож давайте зробимо наше майбутнє кольоровим, радійте кожному дню, сонцю, квітам, а наркотикам скажемо «Ні!».

Автор: КЗ «Центр культури та дозвілля»