Наші вітання: Вчителька з Розумівки стала переможницею Всеукраїнського фестивалю

Дата: 03.05.2017 13:17

З 1 березня по 5 квітня 2017 року в рамках III Всеукраїнського фестивалю з використання ІКТ «Нова українська школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору»  за спільною ініціативою  Інституту модернізації змісту освіти  та Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України проводився Всеукраїнський творчий конкурс з майстерності використання ІКТ серед учнів 5–11 класів та вчителів усіх ЗНЗ України за такими номінаціями:
•"Мама"
•"Видатні жінки України"
•"Моя маленька Батьківщина"
•"Видатні постаті сучасності"
•«Інноваційний вчитель».
Від нашої школи взяли участь у номінації "Мама":  Паливода Юлія, Буланенко Надія; у номінації "Моя маленька Батьківщина": Сушкова Оксана, Білоус Л.М.
Всі роботи мали обов’язково виконуватись із використанням хмарних сервісів: OneDrive, Forms, Sway, PowerPointOnline, OneNoteта Office 365 тощо.
Цей освітній захід, який об‘єднав навколо себе 320 учителів і 520 учнів загальноосвітніх навчальних закладів нашої держави, став органічною частиною всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті» та сприяв реалізації «Дорожньої карти впровадження хмарних сервісів у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів України». Спонсорами та партнерами конкурсу виступили компанії Адамант, Майкрософт Україна, Plus1s та ІТ-Інтегратор.

25 квітня в Києві членами журі було відзначено найкращі роботи та проведено урочисте нагородження переможців фестивального дійства, серед них і вчитель історії Розумівської школи Білоус Людмила Миколаївна

З вітальним словом до учасників звернувся Юрій Кононенко, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України. Він зазначив, що найважливішим із завдань сьогодення, визначених у Концепції Нової української школи, є розроблення нового змісту освіти на засадах ІК-компетентності.

Світлана Литвинова, керівник Всеукраїнського проекту «Хмарні сервіси в освіті», доктор педагогічних наук, завідувач відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання НАПН України, у своєму виступі підкреслила: «Ми впевнені, що фестиваль сприяв підвищенню рівня ІК-компетентності, формуванню навичок співпраці та спільної онлайн-роботи, а також підвищив мотивацію учителів до використання новітніх технологій під час навчальної та виховної роботи».