Збройним силам України присвячується...

Дата: 11.12.2017 13:07

З нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладах культури були проведені виховні та інформаційні заходи, спортивні змагання та години спілкування.

Фото з сайту promin.cv.ua

Працівники Нижньохортицького клубу та бібліотеки підготували та провели спортивні змагання "Ми - майбутні захисники Вітчизни!", учасниками яких стали діти зі спортивного гуртка "Богатир". Під час змагань дітлахи показали на що вони здатні: вправно виконували кожне завдання, проявляли свою кмітливість та майстерність. По закінченню змагань всі учасники отримали невеличкі солодкі призи за тягу до спорту та здорового способу життя!

А в Високогірненському сільському клубі відбулася виховна година під назвою «Непересічний подвиг наших земляків».

А в Новослобідській сільський бібліотеці була проведена поетична сторінка "На службу Україні йдуть хлопці - козаки"