До відома власників об’єктів підвищеної небезпеки

Дата: 17.11.2017 12:47

На території Запорізької області налічується ряд потенційно небезпечних  об’єктів (зокрема АЗС, АГНКС, АГСП тощо) – споживачів електричної енергії, повне відключення яких від електричних мереж може призвести до негативних екологічних та техногенних наслідків.

З метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного характеру через припинення електропостачання споживачам для них встановлюється екологічна броня електропостачання.

До переліку споживачів та їх обладнання, для якого має бути встановлена екологічна броня електропостачання в регіоні, включаються споживачі, об’єкти яких в установленому порядку включено до Державного реєстру об’єктів підвищеної небезпеки, за наявності у таких споживачів:

*проектної, технічної або технологічної документації щодо віднесення струмоприймача споживача до екологічної броні електропостачання;

*програми безпечного припинення електропостачання об’єктів споживача, в якого, зокрема, зазначаються особливості повної зупинки технологічного процесу (циклу виробництва);

*схеми електропостачання з виділенням навантажень екологічної броні на окремі зовнішні лінії електропостачання, обладнання засобами обліку електроенергії.

Слід зазначити, що Перелік підлягає перегляду один раз на три роки.

У разі, якщо підприємства не виконали вимоги, що визначені постановою КМУ від 03.10.2012 №897 та мають в наявності акт про відмову від екологічної броні електропостачання, їм необхідно надати копії відповідних актів до облдержадміністрації в термін до 17.11.2017 року на електрону адресу upromzoda@i.ua.