Низький уклін вам, роботящі руки: В Новозапорізькому БК пройшло свято для працівників сільського господарства

Дата: 21.11.2017 12:36

Нещодавно, до Дня працівників сільського господарства у Новозапорізькому будинку культури відбувся  святковий вогник «Низький уклін вам, роботящі руки!» для жителів села, які віддали частину свого життя та здоров’я нелегкій праці у колгоспі. Під час заходу присутні ділилися своїми спогадами про минулі роки, про розбудову рідного краю. Смакували смачними пирогами з гарячим чаєм та переглянули улюблений фільм, який з роками став класикою кінематографу, «Іван Бровкін на Цилині».

Висловлюємо велику вдячність людям, які пов’язали свої долі із сільським господарством, внесли значний вклад у розвиток галузі, величезний досвід яких сьогодні безцінний. Ваша праця, ваша самовідданість гідні захоплення і переконання. Хай ваше життя буде повне здоров'я, радості, достатку, а над головою панує мирне небо!