Освітяни з Долинського переймали досвід у сусідньої громади

Дата: 12.05.2017 12:36

11 травня відбувся обласний семінар-тренінг «Створення ефективної моделі методичного супроводу в ОТГ»: своїм досвідом з запорізькими освітянами ділились представники Дунаєвецької об'єднанної територіальної громади.

В заході взяли участь заступник сільського голови з гуманітарних питань Долинської сільської ради Ніна Яроцька, а також начальник і провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Долинської сільської ради Галина Данільчак і Ірина Саджениця.

В ході семінару-тренінгу були обговорені такі питання:

1.Співпраця Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації та Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з об`єднаними територіальними громадами щодо проблеми створення ефективної моделі методичного супроводу в ОТГ.

2. Знайомство з найкращими практиками створення органу управління освітою в ОТГ. Ділова гра.

3. Практики створення методичної служби Дунаєвецької ОТГ. Презентація з обговоренням.

Семінар пройшов за підтримки Департамента освіти і науки Запорізької ОДА, КЗ «ЗОІППО» ЗОР, управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької ОТГ і шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні».

>>> Ми у Facebook

>>> Ми Vkontakte