Небезпечне «Чудо-Юдо»: Держпродспоживслужба попереджає про захворювання на ботулізм

Дата: 02.06.2017 12:21

Управління Держпродспоживслужби в Запорізькому районі інформує населення про ймовірну загрозу здоров’ю та життю людей при вживанні в’яленої риби виробництва ТОВ «Чудо-Юдо» та ФОП Меркулов А.В.

Справа в тім, що за оперативним повідомленням ГУ Держпродспоживслужби в м.Києві зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців Києва, у тому числі один летальний та пов’язані з вживанням в’яленої риби промислового виробництва ТОВ «Чудо-Юдо» та ФОП Меркулов А.В. (місце розташування потужності операторів ринку – Кіровоградська область, м.Світловодськ, вул.Богуна, 11 та Кіровоградська область, Світловодський район, с.Павлівка, вул.Центральна, 34-а).

Фото з сайту dsnews.ua

Тому, Держпродспоживслужба Запорізького району рекомендує громадянам утриматись від вживання в їжу в’яленої риби виробництва ФОП Меркулов А.В. та ТОВ «ЧУДО-ЮДО»