Нагорода знайшла свого героя через рік

Почесний нагрудний знак Начальника Генерального штабу «За взірцевість у військовій службі» ІІ ступеня було урочисто вручено мешканцю села Бабурка, бійцю АТО, захиснику Донецького аеропорту Ігорю Михайловичу Шарапову.

На фото (зліва направо): Богдан Федчук, Ігор Шарапов, Владислав Хобот

Нагородження відбулося сьгодні у приміщені Долинського сільського клубу.

Нагрудний знак герою вручив військовий комісар ОГВК Владислав Хобот. Военком разом з сільським головою Богданом Федчуком подякували Ігорю Шарапову за службу та вірність Батьківщіні.

Довідка: «За взірцевість у військовій службі» - це українська відомча нагорода, якою нагороджуються військовослужбовці Збройних сил України за добросовісне виконання службових обов’язків.

Доречі, наказ про нагородження був підписаний ще в червні минулого року, але нагорда знайшла свого героя тільки зараз.