Представники Долинської громади прийняли участь в цікавому семінарі

Нещодавно представники Долинської громади побували в Преображенській ОТГ Оріхівського району Запорізької області. Там, в актовому залі сільської школи, пройшов семінар за темою «Участь суспільства в прийнятті рішень у громадах», організатором якого виступила Асоціація сільських, селищних рад та об’єданних громад України.

Під час семінару учасники зібрання - а це майже 50 представників об’єданних громад Запорізької та Дніпропетровської області, мали змогу наживо поспілкуватися з представниками Міністерства регіонального розвитку  та будівництва, а також провідними міжнародними експертами з Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ.

Майстер-клас: Які проблеми турбують громаду, і шляхи їх вирішення

На практиці учасники семінару вчилися якісно готувати проекти місцевого розвитку, та знаходити і залучати в громаду додаткові фінансові ресурси.