Долинська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Якщо ви громадянин України, вільно володієте державною мовою та персональним комп’ютером, а також маєте  фахову освіту відповідного спрямування  - тоді на вас чекають в Долинській сільській раді Запорізького району Запорізької області. Саме зараз тут оголошено конкурс на заміщення вакантних посад:

1. Начальника адміністративно-господарського відділу;

2. Начальника відділу кадрового та правового забезпечення;

3. Головного спеціаліста відділу кадрового та правового забезпечення

Основні вимоги: громадянство України, фахова освіта відповідного спрямування, вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером.

Необхідні документи: заява про участь в конкурсі, заповнена особова картка (форма П-2 ДС з відповідними додатками; дві фотокартки 4х6; копії документів на про освіту, декларація про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру щодо до себе та членів сім’ї за 2016 рік, в електронному вигляді; копія паспорта громадянина України; медична довідка про стан здоров’я; копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); письмова згода на проведення спеціальної перевірки відомостей щодо кандидатів на зайняття посад ОМС.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу цього оголошення за адресою: 70420, с.Долинське, вул.Центральна, 37

Телефон: 287-54-31