Вітаємо Вікторію Зуєву і Юлію Поливоду з перемогою!

Дата: 12.06.2017 11:20

Відповідно наказу Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації від 22.05.2017 № 0412 «Про підсумки участі учнівської молоді в обласному етапі Всеукраїнського родинного конкурсу «Секрети Великоднього хліба»» з метою сприяння активізації роботи щодо  громадянського виховання дітей та молоді, формування у них шанобливого ставлення до традицій свого народу, що освячені віками, зокрема - Великодніх традицій в Україні, комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради проведено обласний етап Всеукраїнського родинного конкурсу «Секрети Великоднього хліба».

За результатами проведення обласного етапу Всеукраїнського родинного конкурсу «Секрети Великоднього хліба», переможцями стали Зуєва Вікторія і Поливода Юлія, які  нагороджені грамотами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації..

Тож щиро вітаємо їх з перемогою.