Лікбез для малюків: Як в Розумівці дітей правилам дорожнього руху навчали

Дата: 15.09.2017 11:01

Школярі настільки захоплюються іграми на свіжому повітрі, що іноді й не помічають, як опиняються на дорозі та потрапляють у небезпечні для життя ситуації.

Фото з сайту gymnasium152.edu.kh.ua

Так, як з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху, то всі повинні пам’ятати про безпеку на дорозі: і водії, і пішоходи, і пасажири.

Тому великого значення набувають знання правил дорожнього руху та їх дотримання.

Сьогодні 12.09.17 в Розумівській сільській бібліотеці пройшов захід присвячений правилам дорожньої безпеки , «Дорога до школи».

Під час заходу маленькі глядачі пригадували та вивчали правила дорожнього руху. З цікавістю дивились відеоролік «Обов'язки і права пішоходів» та «Азбука безпеки на дорозі».

Фото без описуТакож були проведені пізнавальні конкурси та вікторини на тему безпечної поведінки на дорозі.Фото без описуВ кінці заходу всі діти отримали пам’ятку дорожнього руху!   Фото без опису