Фотозвіт: Як Долинська громада День Прапора та День Незалежності України святкувала

Дата: 29.08.2017 10:21

До Дня Державного Прапору України та Дня Незалежності України  працівниками закладів культури Долинської сільської ради  були проведені різноманітні урочисті, просвітницькі та виховні заходи, на які були запрошені учасники АТО та їх сім’ї.

Вручення запрошень:

Фото без описуФото без опису

Учасники АТО Кузьмін Дмитро та Галєт Олександр разом з директором Новозапорізького БК Самелюк Тетяною

Фото без описуФото без описуФото без опису

Учасники АТО с.Нове Запоріжжя  Гончар Андрій, Яременко  Сергій,  Коваленко Олександр

Фото без описуФото без описуФото без опису

Вручення запрошень директором  Розумівського БК Юхневич Ольгою  Ханчичу Андрю, матері учасника АТО  Єсіна Віктора та учаснику бойових дій Пожарському Денису

До Дня Державного Прапора України в селах нашої громади працівники закладів культури на чолі з учасниками АТО організували та провели урочисту ходу з Прапорами.

Урочиста хода вулицями с.Високогірне разом з завідуючою Високогірненським клубом Белименко Євгенією

Фото без описуФото без опису

Урочиста хода вулицями с.Нове Запоріжжя на чолі з учасниками АТО Кузьміном Дмитром, Гончаром Андрієм та Лабор Максимом разом з завідуючою Новозапорізькою бібліотекою Заруденською Любов’ю та директор Новозапорізького БК Самелюк Тетяною

Фото без описуФото без опису

Урочиста хода вулицями с.Розумівка на чолі з учасником АТО та директором Розумівського БК Юхневич Ольгою

Фото без описуФото без опису

Також на виконання доручення Адміністрації Президента в кожному закладі культури 23 серпня о 9.00  відбулися  церемонії урочистого підняття Державного Прапора України,  почесне право підняти Державний Прапор було надане учасникам АТО.

Фото без описуФото без опису

Церемонія підняття Державного Прапора  біля Нижньохортицького клубу , право підняти Державний Прапор надане учасникам АТО Найдьонову О.С. та Чіркову  Я.В.

Також працівники культури провели уроки мужності  «Сучасні борці за свободу України» , «Наш дух не зламати, свободу не вбити»; години пам’яті  «Вони віддали своє життя за мирне небо України», «Пам'ять в серці не згасає», присвячені учасникам АТО  Мазуру П.В. та Дьячкову Ю.А., які загинули за свободу і незалежність України в зоні проведення АТО.

Новозапорізька бібліотека

Високогірненський клуб та бібліотека

З нагоди святкування 26 річниці Незалежності України в закладах культури Долинської сільської ради  відбулися урочисті концерти та народні гуляння.

Народне гуляння в  Новозапорізькому  БК розпочалося з урочистого концерту, присвяченого Дню Незалежності України. Після Гімну України  глядачів вітав  танцювальні  колективи «Сонечко» та «Вікторія», які виконали  патріотичну композицію «Україна єдина», в кінці якої учасник АТО Лабор Максим урочисто виніс Державний Прапор України. Та це було не єдине танцювальне вітання. Протягом концерту маленькі танцюристи разом з колективом «Мегастар»  продемонстрували  українську хореографічну композицію «Україна», а також піднімали настрій глядачам яскравими запальними танцювальними номерами.

Танцювальний колектив "Мегастар"

Фото без описуФото без опису

Учасники танцювальних колективів «Вікторія» і «Сонечко»

Для всіх присутніх звучали українські сучасні та ліричні пісні у виконанні співочого колективу «День та ніч» (Масловська Юлія та Могильницька Вероніка) та Могильницької Діани.

Фото без описуФото без опису

Також на святі були присутні почесні гості -  учасники АТО: Лабор Максим, Галєт Олександр, Гончар Андрій, Кузьмін Дмитро, Борзов Олександр, Семенюк Вадим, Рибалко Олександр.

Неповторну урочисту атмосферу на святі створювали і красуні – ведучі: Рибак Катерина та Бжезицька Яна.

А маленькі артисті художньої самодіяльності Новозапорізького БК розповідали патріотичні вірші про Україну.

Одразу після закінчення концерту на всіх присутніх чекало багато сюрпризів. Усі охочі могли взяти участь у мастер – класі з прикрашання пряників  синьою та жовтою глазур’ю, після чого могли привітати своїх рідних чи друзів смачним солодким подаруночком.

Фото без описуФото без опису

Також працювала зона «Побажань», де і дорослі, і малеча могли вирізати з кольорового паперу свою долоньку, написати на ній декілька теплих слів – побажань нашій Батьківщині або рідним і прикріпити її до дерева-бажань.

Та особливою увагою користувалися патріотично прикрашені фотозони.

Фото без описуФото без опису

Цього вечора абсолютно всі могли насолоджуватися відпочинком: малеча допізна стрибала на батутах, каталися на дитячих машинках, пригощалися солодкою ватою, яку могли зробити власноруч.

Для дорослих працювало виїзне кафе, яке пригощало всіх присутніх різноманітними смаколиками. Не обійшлося і без дискотеки, на якій зібралося декілька поколінь,  які з задоволенням танцювали як під сучасні музику, так  і під хіти  90-х.

Фото без описуФото без опису

"Працівники Новозапорізького БК висловлюють щиру подяку Величко Ользі Михайлівні за пошиття сценічних костюмів на захід до Дня Незалежності України".

23 серпня 2017року  - в Розумівському будинку культури відзначили 26 річницю незалежності України. Зі словами привітання до мешканців села звернулася староста села Розумівки Долинської ОТГ Богоутдінова Наталія Миколаївна. Запальними танцями привітав танцювальний колектив "Віва Денс" (керівник Ольга Бібік). Вокальний ансамбль «Гармонія» та дитячий ансабмль «Акварельки» (керівник Федчак Дмитро) своїми чарівними  піснями запалили вогник тепла у  серцях гостей. Справжнє народне гуляння почалося після концерта: для дітей -  солодка вата та батути, а для дорослих - різноманітні смаколики. А завершенням свята стала запальна дискотека.

Урочистий концерт до Дня Незалежності України під назвою: «Україна починається з тебе» відбувся у Нижньохортицькому клубі.

Фото без описуФото без опису

>>> Читайте та дивіться також: День прапора України: фоторепортаж зі свята в Долинському