Фоторепортаж: Перший раз в перший клас, або як малюків громади в першокласники приймали

Дата: 01.09.2017 13:57

Ані хмари,ані дощ не змогли завадити проведенню найочікуванішого свята цієї осіні - Першого дзвоника. Так, місцем проведення свята в Розумівці було обрано спортивний зал школи, а в Новому Запоріжжі - сільський клуб.

Свято в Розумівці

Як і планувалось раніше, свято розпочалося у восьмій годині ранку, хоча за півгодини до початку святкування спортивний зал вже був заповнений вщент.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Поки в залі школярики проводили генеральну репетицію свого запального танцю, матусі діставали з кишень фотоаппарати, а татусі телефони або відеокамери.

Фото без описуФото без описуЗвісно, на свято завітали і шановні гості з Долинської сільради Богдан Федчук і начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Данільчак.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Не обійшлось свято без пісень та танців. Найбільше присутніх вразив танок малюків з дитсадочка "Казка". "Вісім маленьких гномиків" присвятили танок з кульками самим молодшим школярикам - першоклашкам.

Фото без описуФото без описуПо завешенню свята, вчителя отримали силу силену квітів, а першокласники  - робочі місця і першовересневу фотосесію.

Свято в Новому Запоріжжі

Якби не свято 1 дзвоника, було враження, що до населеного пункту приїздять якісь відомі зірки, і сільський клуб заповнили їх фанати. Але ні, єдиними зірками, не менш відомими в Новому Запоріжжі, і в кожному родиному колі сьогодні стали малюки, які перший раз переступили поріг школи.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуОкрім пісень та танців, малюкам-першокласникам було подаровано скриньку зі знаннями та ключ від неї. А далі все за планом: малюки обирали собі парти, а матусі та татусі зібрались в оновленій після ремонту столовій для зясування шкільник питань.

Фото без описуФото без описуВ очікуванні нових знань і відкриттів