В гостях у "Казці": Як в дитячому садочку посвята в старшогрупники проходила. ФОТО

Нещодавно в розумівському ДНЗ "Казка" пройшло свято для малюків, на яке завітали казкові герої - Загадайко та Відгадайко.

Діти молодшої групи шукали доріжку до старшої групи. Допомагали малечі: ведуча Ірина Федорівна, королева казок - помічник вихователя Дар'я Валеріївна, зоряна фея - Світлана Василівна, а також фізкультурник Спортік, якого класно зіграла психолог Марина Василівна.

Діти отримали масу вражень, а також дипломи та солодкі сюрпризи, пряники "Метелики" з логотипом групи і садка. Свято супроводжувалося конкурсами і танцями. Дітей було 20 чоловік старшої групи, і 15 молодшої групи, які були в залі для глядачів.

Всі емоції малюків можна побачити на фото.