Привітання з Міжнародним днем медичної сестри Долинського сільського голови Богдана Федчука

Дата: 12.05.2017 08:19
Кількість переглядів: 59

12 травня своє професійне свято відмічають медичні сестри які обслуговують населення Долинської об'єднанної територіальної громади: Кущ Марина Павлівна, Муравйова Тетяна Костянтинівна, Старчик Раїса Дмитрівна, Сапронова Тетяна Борисівна, Єськова Світлана Іванівна, Іванченко Анна Сергіївна, Бокуцова Світлана Василівна, Величко Ніна Миколаївна, Нікогосова ЖаннаВолодимирівна, Конишева Людмила Володимирівна, Уткіна Світлана Анатоліївна і Москаленко Наталя Іванівна.

Фото з сайту Canal3

Міжнародний день медичних сестер - це свято не тільки вірних помічниць лікарів, а й просто янголів в білих халатах!
Щиро вітаю Вас зі святом! Бажаю кожній з вас жити в радості! Нехай ваші руки будуть легкі, а серця - гарячі! Кохайте і будьте коханими!

З повагою, Долинський сільський голова                              Б.М.Федчук