Долинська громада
Запорізький район, Запорізька область

Сторінка на стадії наповнення.

Затамуйте подих, або трішки новин з "Зорепаду"

Дата створення: 15:41 21.10.2017

Нещодавно танцювальний колектив «Ритм» (керівник Бібік О.В.) та вокальний колектив «Гармонія» (керівник Федчак Д.Я.) Розумівського будинку культури прийняли участь в І зональному відбірковому турі  обласного молодіжного фестивалю естрадного мистецтва «Зорепад».

Проведено урочисті заходи до Дня вчителя

Дата створення: 15:35 18.10.2017

   Нещодавно, в  Долинському будинку культури відбулися урочисті заходи та святковий концерт присвячені Дню працівника освіти та Всесвітньому Дню вчителя.

В Долинському  КДНЗ «Мрія» пройшов  «Кольоровий тиждень»

Дата створення: 00:21 18.10.2017

Мета проекту – це створення сприятливого психологічного комфорту в садочку, розширення та збагачення емоцій дітей, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу та світу інших людей. Кожний день особливий. Він присвячений якомусь кольору і має свою тему. Протягом дня були заплановані різні заходи: ранкова гімнастика, бесіди про колір, психогімнастика, медитації та розваги.

Плов, шашлик та Вєрка Сердючка: або як мешканців громади зі святами вітали

Дата створення: 21:53 17.10.2017

День села – це свято, яке єднає всіх жителів, воно пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Автопарк Долинської сільради поповнили «дві медичні красуні». ФОТО

Дата створення: 13:51 13.10.2017

Два медичних авто стануть у пригоді амбулаторіям Долинської громади. Тепер є надія, що лікарі вчасно встигнуть до кожного хворого мешканця громади!

InCoForum – 2017: Долинська громада взяла участь в Міжнародному форумі

Дата створення: 13:07 13.10.2017

На протязі трьох днів в Запоріжжі, в виставкому центрі "Козак-Палац" проходив ІІ Міжнародний форум кооперації територіальних громад і бізнесу. Долинська громада також прийняла участь в цьому заході, а такж представила досягнення громади на тематичній виставці.

Заслужений трофей «Дніпра»: Або як команда громади за кубок "воювала"

Дата створення: 13:35 09.10.2017

Минулої суботи в с.Володимирівське відбувся фінальний матч за кубок "Запорізького району-2017" між командами «Відрадне» (с.Відрадне) та «Дніпро» (Долинська громада).

Нічого собі: Діти громади мріють про Париж та Лондон

Дата створення: 09:43 05.10.2017

     П’ятого жовтня у Нижньохортицькій бібліотеці відбувся конкурс малюнків на тему: "Де б я мріяв побувати?", учасники гуртка "Веселка" малювали та мріяли водночас. Хтось бажає побачити Ейфелеву вежу, Карпати, та Лондон,а деякі просто відпочити на Чорному морі.

Привітання з Міжнародним днем вчителя!

Дата створення: 00:20 01.10.2017

Дорогі наші вчителі! Вітаємо вас із Всесвітнім днем вчителя! Високо цінуємо щедрість ваших люблячих сердець, ваше терпіння і розуміння, відданість справі і любов до нас - своїх учнів! Бажаємо міцного здоров'я, бадьорості тіла і духу, радості від вашої нелегкої праці та усіляких успіхів в особистому житті! Нехай вас оточують повага і любов, доброзичливість і милосердя, життєрадісність і наша подяка!

Вітання тим, хто книзі служить!

Дата створення: 12:15 30.09.2017

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек Долинської громади за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас. З Всеукраїнським днем бібліотек вас! Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.